The Duppy Share Spiced Rum

The Duppy Share Spiced Rum

The Duppy Share Spiced Rum

Rumy značky The Duppy Share vám přináší závan hypnotizujícího Karibiku s chutí tropického ovoce. Pokud si stejně jako karibští duppies potrpíte na čistý prémiový rum a zábavu s přáteli, je pro vás The Duppy Share to pravé. S touto směsí kvalitních zlatavých karibských rumů z Jamajky a Barbadosu bez přidaného cukru se zaručeně nudit nebudete.

To chci ochutnat

V roce 1948 dopravila loď Empire Windrush z Jamajky do Londýna jednu z prvních velkých skupin přistěhovalců. Londýn je od té doby požehnaný bohatým karibských dědictvím a nekonečnou řadou podniků, v nichž lze ochutnat to nejlepší z karibské oblasti. Od výborného jídla až po reggae. Kousek hypnotizujícího Karibiku plného vzrušení a magie lze najít přímo v samém jádru Londýna. Nyní i díky rumu The Duppy Share.

Značka se inspirovala karibským folklorem a legendami, jejichž součástí jsou i duchové duppies. Tyto temné karibské přízraky pochází z Jamajky a jsou proslulí svou neovladatelnou láskou k rumu. V průběhu zrání v sudech se každý rok část destilátu vypaří a podle karibských legend jsou na vině právě duppies, kteří kradou nejlepší díly rumu.

Rum The Duppy Share Spiced představuje nezbednou povahu duppies sršících energií. Všude, kde hraje dobrá hudba a teče rum proudem, duppies tančí. Kořeněná varianta klasického rumu The Duppy Share je tím pravým pro každou party.

Vynikající, vyzrálý zlatavý rum se 100% přírodní chutí. Směsi rumů z jamajské palírny Worthy Park a barbadoské Foursquare Distillery dodává šmrnc kolový oříšek, zázvor a ananas.

The Duppy Share Spiced je řemeslný rum chuťově dostupný široké veřejnosti. Jeho super-prémiový design zkrátka láká k vyzkoušení. Se svou vyváženou kořenitostí se skvěle osvědčí v jednoduchých koktejlech, například s kolou, ginger beer nebo tonikem.

www.theduppyshare.com

Recenze:

www.rumrock.cz

www.rumrecenze.cz

Značka The Duppy Share
Výrobce The Duppy Share
Země původu Barbados, Jamajka
Obsah alkoholu 37,5 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 33 g