Original Indian Tonic Water

Original Indian Tonic Water

Original Indian Tonic Water

Značka The London Essence představuje kolekci prémiových nealkoholických nápojů. Každý produkt z řady toniků a limonád přináší promyšlený chuťový profil, který je navržený tak, aby v koktejlu zvýraznil použitý destilát. Nápoje The London Essence ovšem představují zážitek i při samotném pití. Toniky a limonády jsou nízkokalorické, bez umělých sladidel.

Detail:

Společnost The London Essence při výrobě svých mixerů využívá poznatků získaných během spolupráce s předními parfumerskými domy. Odborníci pečlivě vybírají to nejlepší ovoce a rostliny, které se pěstují ve francouzském Grasse. Z nich poté vydestilují vonné esence věrně zachycující podstatu dané rostliny nebo ovoce. Výsledkem je chuťově perfektní a na aroma bohatý mixer, který nezakrývá chuť destilátu, ale naopak ji zvýrazňuje.

Chuťový profil každého produktu vznikl s ohledem na konkrétní destilát, kterému toniky a limonády The London Essence umožní vyniknout. Nápoje zaujmou také jemným perlením ve stylu champagne, které láká na první pohled.

Chuťový profil:

Tento tonik s jemným perlením obsahuje nejen extrakt z citronové kůry, ale také zastudena lisovaného limetkového oleje a tóny aromatického kalamansi (filipínská limetka) s jemným nádechem chinotta. Vše korunuje vydestilovaná esence z jalovce a chininu. Výsledkem je osvěžující citrusová vůně s tropickým nádechem a bohatá citrusová chuť a příjemně hořkým závěrem.

Jde o nejuniverzálnější tonik v kolekci The London Essence. Skvěle se hodí k jakémukoli ginu, ale příjemně překvapí také v kombinaci s tmavým rumem.

Výrobce / dovozce:

Historie značky začíná v roce 1896, kdy zakladatelé The London Essence Company vyvíjeli vonné esence pro nejlepší parfumerské domy v Londýně. Pomocí destilace a umění propojovat aromata tvořili jedinečné esence, které ohromovaly celý svět. Toto dědictví je základem odborných znalostí, které The London Essence Company od roku 2016 využívá k výrobě sofistikovaných nealkoholických nápojů. Společnost pravidelně spolupracuje také s předními světovými barmany jako Ago Perrone, Erik Lorincz nebo Alex Kratěna.

www.londonessence.com