První výročí webu Fenix Drinks

První výročí webu Fenix Drinks

První výročí webu Fenix Drinks

Přesně před rokem jsme oficiálně spustili nový web Fenix Drinks a zároveň s ním také náš blog. Za tu dobu jsme stihli vyzpovídat a představit řadu zajímavých osobností nápojového světa. Mezi nimi například Jiřího Rabela, Lukáše Dvořáka, Davida Bloma, Lisu Laird či Joshuu Singha a jeho bratra Bintu Singha

Kromě rozhovorů jsme sepsali také zajímavosti o rumu, ginu či vermutu a mohli jste si přečíst o historii vybraných koktejlů. Za všechny zmiňme Mai Tai, Martini nebo Margaritu

Do toho jsme pro vás připravili celou stránku receptur na skvělé a jednoduché koktejly, které si snadno namícháte doma. Ve spolupráci s Alkohol.cz jsme ke každé receptuře navíc natočili videonávod, abyste při přípravě nikterak netápali.

A k tomu všemu vás samozřejmě nadále zásobujeme zajímavými destiláty a nově i nealkoholickými nápoji. Za ten rok se zkrátka stalo hodně a Fenix Drinks ušel dlouhou cestu. To by samozřejmě nebylo možné bez všech našich spolupracovníků, kterým tímto moc děkujeme. 

I do budoucna pro vás chystáme další novinky, články, receptury a degustace. O všem se dozvíte v aktualitách nebo na našem Facebooku a Instagramu. Tak nás sledujte, ať vám nic neuteče!