Fenix Drinks na Prague Bar Show

Fenix Drinks na Prague Bar Show

Fenix Drinks na Prague Bar Show

V pondělí 25. března 2024 proběhne 11. ročník Prague Bar Show, oborové akce určené pro gastroprofesionály. A Fenix Drinks u toho nebude chybět! Letos si pro návštěvníky navíc připravil opravdovou lahůdku v podobě dvou hvězdných barmanských hostů – Alexe Kratěny a Zdeňka Kaštánka.

Jejich přítomnost na stánku Fenix Drinks není náhodná. Ve spolupráci s bratry Kaštánkovými jsme v loňském roce představili novinku v portfoliu, destiláty True Believers. Alex Kratěna je pak spoluautorem likéru Muyu, který portfolio Fenix Drinks obohatí letos.

Doražte na Bar Show na stánek Fenix Drinks pozdravit Zdeňka i Alexe a ochutnat jak likéry Muyu, tak produkty True Believers – TNT Vodka, Widges Gin a destiláty z agáve La Travesía, Arquitecto a Los Arcos. V průběhu odpoledne vás navíc čekají i krátké, zhruba půlhodinové prezentace jednotlivých značek, kterými provedou právě Zdeněk Kaštánek a Alex Kratěna.

KDY: pondělí 25. března 2024
ČAS: 11–20 hodin
KDE: Křižíkovy pavilony, Výstaviště

Harmonogram prezentací:

13.00 TNT Vodka (Zdeněk Kaštánek)
14.00 Widges Gin (Zdeněk Kaštánek)
15.00 Muyu (Alex Kratěna)
16.00 Arquitecto a Los Arcos (Zdeněk Kaštánek)
17.00 La Travesía (Zdeněk Kaštánek)

POZOR! Prague Bar Show je pouze pro profesionály ze všech oborů a segmentů gastronomie. Akce není určena pro laickou veřejnost.