Los Acros Blanco

Los Acros Blanco

Los Arcos Blanco

Destilát vyráběný ze zralé agáve nazývané Blue Weber, jež se pěstuje a sklízí v údolích okolo města Tequila. Po dvoudenní fermentaci se destiluje v kotlíkovém přístroji. Výsledkem se nápoj plný tradičních tónů agáve a koření.

Detail:

Los Arcos Blanco je součástí portfolia True Believers, produktů vytvořených s cílem přinést na trh prvotřídní lihoviny za konkurenceschopnou cenu. Destiláty vznikly ve spolupráci s těmi nejlepšími palírnami, naprosto transparentně a s ohledem na potřeby současných barmanů.

Konkrétně tento destilát z agáve pochází z mexické palírny Agave De La Realeza. K výrobě se používají výlučně plně dozrálé (o stáří 6 let a více), nikoli předčasně sklizené rostliny. Stejně tak veškeré další procesy, od ruční sklizně přes dvoudenní fermentaci po destilaci v kotlících, ctí tradici a původní řemeslo. V neposlední řadě je kladen důraz také na udržitelnost. V Los Arcos nenajdete žádná aditiva, charakter nápoje dodal pouze čas a poctivá ruční výroba.

Chuťový profil:

Výrazná chuť agáve s náznaky koření. Tento destilát z agáve je perfektní k samotnému vychutnání i do koktejlů.

Výrobce / dovozce:

Společnost True Believers klade důraz na lihovarnické řemeslo. Výroba probíhá ve spolupráci s předními světovými lihovarníky, kteří používají výhradně přírodní ingredience a tradiční postupy. Značky z portfolia vznikají s ohledem na potřeby barových profesionálů a nadšenců, kteří ocení kvalitní produkt a skvěle namíchaný koktejl. Sami zakladatelé True Believers působí v distribučním a barovém průmyslu řadu let. Svých zkušeností ze společností Proof & Company a 28 HongKong Street využili k zaplnění prázdných míst na trhu a prostřednictvím svých produktů se soustředí na vztah mezi lihovarníky a barmany.

www.truebelievers.global

Výrobce True Believers
Země původu Mexiko
Obsah alkoholu 42,5 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g