Arquitecto Blanco

Arquitecto Blanco

Arquitecto Tequila

Blanco tequilu nejvyšší kvality vyrábí v mexickém státě Jalisco vystudovaný architekt a současně master distiller Enrique Fonseca. Základem je výhradně modrá agáve Weber sklizená v plné zralosti.

Detail:

Tequila Arquitecto je součástí portfolia True Believers, produktů vytvořených s cílem přinést na trh prvotřídní lihoviny za konkurenceschopnou cenu. Destiláty vznikly ve spolupráci s těmi nejlepšími palírnami, naprosto transparentně a s ohledem na potřeby současných barmanů.

Konkrétně tato tequila pochází z palírny ABV Tequileña v Mexiku. Vysokohorská modrá agáve vypěstovaná na pozemcích master distillera Enrique Fonesca se sklízí v plné zralosti – ne dříve. Následně se vaří, drtí, fermentuje a destiluje. Výroba probíhá na jednom místě a udržitelným způsobem. Během ní se do tequily nepřidávají neagávové kvasné cukry ani difuzéry, stejně tak neobsahuje žádná aditiva ani výsledný destilát.

Aromatická tequila Arquitecto s tóny pepře a vanilky se perfektně hodí do koktejlů, jako je například Paloma.

Chuťový profil:

Výrazná chuť agáve s přetrvávající sladkostí vanilky v popředí přechází do jemně křemičitých tónů s náznaky černého pepře.

Výrobce / dovozce:

Společnost True Believers klade důraz na lihovarnické řemeslo. Výroba probíhá ve spolupráci s předními světovými lihovarníky, kteří používají výhradně přírodní ingredience a tradiční postupy. Značky z portfolia vznikají s ohledem na potřeby barových profesionálů a nadšenců, kteří ocení kvalitní produkt a skvěle namíchaný koktejl. Sami zakladatelé True Believers působí v distribučním a barovém průmyslu řadu let. Svých zkušeností ze společností Proof & Company a 28 HongKong Street využili k zaplnění prázdných míst na trhu a prostřednictvím svých produktů se soustředí na vztah mezi lihovarníky a barmany.

www.truebelievers.global

Výrobce True Believers
Země původu Mexiko
Obsah alkoholu 42,5 %
Obsah 0,7 l