Tried & True Vodka

Tried & True Vodka

Tried & True Vodka

Precizně vyrobená, autentická neutrální vodka. Suroviny pro její výrobu pochází z Francie, kde se také destiluje. Vyšší obsah alkoholu z ní tvoří perfektní základ do koktejlů, díky němuž vyniknou všechny chutě.

Detail:

Tried And True Vodka je součástí portfolia True Believers, produktů vytvořených s cílem přinést na trh prvotřídní lihoviny za konkurenceschopnou cenu. Destiláty vznikly ve spolupráci s těmi nejlepšími palírnami, naprosto transparentně a s ohledem na potřeby současných barmanů.

Konkrétně tato vodka vzniká ve Francii na kolonovém destilačním zařízení. Základem je měkká ozimá pšenice vypěstovaná a mletá ve francouzské Pikardii. Pečlivě filtrovaná studniční voda pochází z oblasti Cognac. Výrobce nepoužívá žádná aditiva, ve vodce True and Tried tak nenajdete přidaný glycerin, cukr ani kyselinu citronovou. Pouze čistý, poctivě vyrobený destilát, na který se mohou spolehnout barmani po celém světě.

Ve Francii je vodka certifikovaná jako organická.

Chuťový profil:

Neutrální vodka s vyšším obsahem alkoholu (44 %), která vynikne v koktejlech. Zvýrazní a snoubí chutě dalších ingrediencí.

Výrobce / dovozce:

Společnost True Believers klade důraz na lihovarnické řemeslo. Výroba probíhá ve spolupráci s předními světovými lihovarníky, kteří používají výhradně přírodní ingredience a tradiční postupy. Značky z portfolia vznikají s ohledem na potřeby barových profesionálů a nadšenců, kteří ocení kvalitní produkt a skvěle namíchaný koktejl. Sami zakladatelé True Believers působí v distribučním a barovém průmyslu řadu let. Svých zkušeností ze společností Proof & Company a 28 HongKong Street využili k zaplnění prázdných míst na trhu a prostřednictvím svých produktů se soustředí na vztah mezi lihovarníky a barmany.

www.truebelievers.global

Výrobce True Believers
Země původu Francie
Obsah alkoholu 44 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g