Gunroom Navy Rum

Gunroom Navy Rum

Gunroom Navy Rum

Od počátku zámořských plaveb patří rum a námořnictvo k sobě. Nyní máte možnost ochutnat jeden z prémiových rumů námořního stylu, a přitom zůstat nohama bezpečně na zemi. Gunroom Navy Rum v sobě ukrývá několik vyzrálých i nevyzrálých rumů s různým původem, přičemž základem je demerara rum z Guyany. 

To chci ochutnat

Detail:

Gunroom je řada destilátů, která byla vytvořena podle nejvyšších standardů kvality, aby znovu oživila autentickou chuť lihovin britského královského námořnictva. Pečlivý výběr ingrediencí i způsobů destilace nabízí závan tradic a otevřeného moře.

Barbados, Jamajka, Guyana a Trinidad. Ze všech těchto míst pochází rumy, které tvoří blend Gunroom Navy Rumu. A nejen to – jedno z míst původu zůstává nezasvěceným utajeno. Ve výsledném blendu najdete rumy zrající 3-5 let v sudech po bourbonu (Trinidad – Angostura), pětileté rumy kombinující kontinuální a kotlíkovou destilaci (Barbados – Foursquare Distillery), čistý pot still rum (Jamajka – Worthy Park) a nakonec nevyzrálý pot still destilovaný na zařízení z 18. století (Guyana – Port Mourant).

Stejně jako všechny rumy námořního stylu je Gunroom Navy Rum směsí několika rumů různého původu. Tyto rumy jsou odlišného stáří, některé dokonce ještě nevyzrálé, a většinu z nich tvoří těžké rumy destilované v tradičních měděných kotlích (copper still). Základ Gunroom Navy Rumu tvoří demerara rum z Guyany. Tento specifický rum se destiluje na historickém zařízení z 18. století, které kdysi používalo královské námořnictvo. Díky tomu vás výsledná směs potěší velmi silným charakterem. Rum si nejlépe vychutnáte v koktejlech i čistý na ledu. Také dobře ladí s doutníky.

Chuťový profil:

Silný námořnický rum ve své chuti nezapře tóny koření, karamelu a banánů.

Výrobce / dovozce:

Myšlenkou společnosti Navy Spirits Co. je obnovit historické lihoviny spojené s tradicemi a historií námořnictva. Navy Spirits je iniciativou švédské společnosti Renbjer & Magnusson AB, která se již několik let zabývá dovozem, vývozem a výrobou vysoce kvalitních lihovin.

www.gunroomspirits.com

Recenze:

www.rumrock.cz

Značka Gunroom
Výrobce Gunroom Spirits
Země původu Barbados, Guyana, Jamajka, Trinidad
Obsah alkoholu 65 %
Obsah 0,5 l
Cukernatost 0 g