Gunroom 4 Ports Rum

Gunroom 4 Ports Rum

Gunroom 4 Ports Rum

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich přitom nesměla chybět zásoba sudů s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je úzce spojený s námořními tradicemi a zvyky.

To chci ochutnat

Detail:

Gunroom je řada destilátů, která byla vytvořena podle nejvyšších standardů kvality, aby znovu oživila autentickou chuť lihovin britského královského námořnictva. Pečlivý výběr ingrediencí i způsobů destilace nabízí závan tradic a otevřeného moře.

Rum Gunroom 4 Ports je směsí rumů různých stylů z Jamajky, Barbadosu, Guyany a Trinidadu. Konkrétně jej tvoří 3-5leté rumy z Barbadosu, Trinidadu a Jamajce a mladý pot-still rum z Guyany. 

Chuťový profil:

Výsledná kombinace nabízí bohatou sladkou chuť, v níž rozpoznáte tóny karamelu, skořice, ananasu a nádech tabáku.

Výrobce / dovozce:

Myšlenkou společnosti Navy Spirits Co. je obnovit historické lihoviny spojené s tradicemi a historií námořnictva. Navy Spirits je iniciativou švédské společnosti Renbjer & Magnusson AB, která se již několik let zabývá dovozem, vývozem a výrobou vysoce kvalitních lihovin.

www.gunroomspirits.com

Recenze:

www.rumrock.cz

Značka Gunroom
Výrobce Gunroom Spirits
Země původu Barbados, Guyana, Jamajka, Trinidad
Obsah alkoholu 40 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g