Dos Monarcas XO

Dos Monarcas XO

Dos Monarcas Ron XO

Společnost Challangere Spirits se inspirovala u starých domorodých kmenů, které obětovaly dostatek času, než si mohly vychutnat bohatství a sladkou úrodu, již jim poskytla země. Stejně tak si výrobce dává na čas při zrání rumu Dos Monarcas Ron, aby získal ty nejlepší vlastnosti, které mu sud může předat. Dos Monarcas Ron XO je určen ke sdílení s nejlepšími přáteli, se svým kmenem, v prostředí, kde lze vyprávět příběhy, předávat tajemství, vzpomínat, snít…

Detail:

Dos Monarcas XO tvoří směs jemných a vzácných panamských rumů, pečlivě vybraných na základě ročníku, stáří, typu destilace a typu zrání. Výrobce tak chce vystihnout pestrost rumového světa, vyzdvihnout původ a styl země, kde se rum vyrábí, a přiblížit ji konzumentovi.

Osmiletý rum vzniká jedinečnou metodou mísení, která je typická pro výrobu whisky. Směs vyzrálých panamských rumů je výsledkem spojení zkušeností rumových tradic a znalostí s využitím nových moderních technik blendování. Každý rum dává Dos Monarcas Ron XO jeho výjimečný charakter a konzistenci.

Všechny šarže jsou individuálně očíslované a pečlivě sledované, dokud nedozrají k dokonalosti.

Chuťový profil:

Ve vůni je výrazně svěží s tóny ovoce a medu. Dos Monarcas Ron XO zraje v nejlepších sudech z amerického a evropského dubu, v nichž předtím odpočívalo sherry, po dobu minimálně 8 let. To mu dodává sladkou, jemnou dubovou chuť. V ní se opět projeví sladké ovocné tóny, které se dále rozvinou do hřejivého koření a chuti třtinové šťávy, s nádechem dubu. Rum je krémově jemný s dlouhým závěrem.

Rum je ideální na samotné popíjení i do koktejlů. Ať už se rozhodnete vychutnat si Dos Monarcas Ron XO jakkoli, nezapomeňte si na něj vyšetřit dostatek času, daleko od hluku stresující existence.

Výrobce / dovozce:

Za rumy Dos Monarcas stojí firma Challenger Spirits se sídlem na Mauriciu. Nezávislou lihovarnickou společnost založil v roce 2017 Bruno Le Merle s cílem spojit inovace a podnikatelského ducha s vášní pro výrobu rumu. Právě inovace jsou jedním z klíčových rysů Challenger Spirits. Díky tomu jsou značky z jejich portfolia svěží, reagující na spotřebitelské trendy a v dobré pozici pro udržení dlouhodobého růstu. Tato strategie umožnila společnosti se nejen etablovat jako jeden z významných hráčů na Mauriciu, ale rozšířit se i na další trhy po celém světě.

www.dosmonarcasron.com

Značka Dos Monarcas XO
Výrobce Marges One
Země původu Panama
Obsah alkoholu 40 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 9 g

Kde koupit?

Praha
www.alkohol.cz 

Jihomoravský kraj

www.maneo.cz www.excaliburshop.com 

Moravskoslezský kraj

www.stramis.cz