Pink Grapefruit Crafted Soda

Pink Grapefruit Crafted Soda

Pink Grapefruit Crafted Soda

Značka The London Essence představuje kolekci prémiových nealkoholických nápojů. Každý produkt z řady toniků a limonád přináší promyšlený chuťový profil, který je navržený tak, aby v koktejlu zvýraznil použitý destilát. Nápoje The London Essence ovšem představují zážitek i při samotném pití. Toniky a limonády jsou nízkokalorické, bez umělých sladidel.

Detail:

Společnost The London Essence při výrobě svých mixerů využívá poznatků získaných během spolupráce s předními parfumerskými domy. Odborníci pečlivě vybírají to nejlepší ovoce a rostliny, které se pěstují ve francouzském Grasse. Z nich poté vydestilují vonné esence věrně zachycující podstatu dané rostliny nebo ovoce. Výsledkem je chuťově perfektní a na aroma bohatý mixer, který nezakrývá chuť destilátu, ale naopak ji zvýrazňuje.

Chuťový profil každého produktu vznikl s ohledem na konkrétní destilát, kterému toniky a limonády The London Essence umožní vyniknout. Nápoje zaujmou také jemným perlením ve stylu champagne, které láká na první pohled.

Chuťový profil:

Tóny růžového grapefruitu se mísí s vonnými esencemi vydestilovanými z listů kafrové limety, které limonádě dodávají svěží bylinný nádech. Dokonale vyvážený, osvěžující a žízeň hasící nápoj se skvěle uplatní samotný, podávaný na kostkách ledu, nebo v kombinaci s tequilou, vodkou a rumem. V koktejlech jako Paloma nebo Mojito podtrhne chuť destilátu a zvýší požitek z pití.

Výrobce / dovozce:

Historie značky začíná v roce 1896, kdy zakladatelé The London Essence Company vyvíjeli vonné esence pro nejlepší parfumerské domy v Londýně. Pomocí destilace a umění propojovat aromata tvořili jedinečné esence, které ohromovaly celý svět. Toto dědictví je základem odborných znalostí, které The London Essence Company od roku 2016 využívá k výrobě sofistikovaných nealkoholických nápojů. Společnost pravidelně spolupracuje také s předními světovými barmany jako Ago Perrone, Erik Lorincz nebo Alex Kratěna.

www.londonessence.com

Značka The London Essence
Výrobce Britvic
Země původu Spojené království Velké Británie
Obsah alkoholu 0 %
Obsah 0,2 l
Cukernatost <5 g

Kde koupit?

rohlik.cz