Heimat Dry Gin

Heimat Dry Gin

Heimat Dry Gin

Celkem osmnáct různých rostlin se dostane do tmavé láhve ginu Heimat. Přísady, způsob výroby i skladování dodávají tomuto ginu komplexní chuť, díky které je skvělý nejen v koktejlech, ale především čistý. Ginu Heimat není jen o destilaci a produktu jako takovém, ale i o všem ostatním, co se děje okolo: od sklízení lokálních surovin až po ruční výrobu balení.

To chci ochutnat

Za značkou Heimat stojí tři přátelé Marcel, Rouven a Raphael, kteří spolu vyrůstali ve venkovské oblasti plné ovocných sadů a vinic. Otec Rouvena a tchán Raphaela navíc patří k páté generaci staré rodiny lihovarníků. Díky tomu se trojice přátel setkávala s destilací a produkcí lihovin už od samého mládí a gin jim dělal společnost při nejednom večeru. Stačilo málo a rozhodli se připravit svou vlastní recepturu ginu, v němž se projeví chutě jejich domoviny.

Heimat Gin naleznete vždy v půllitrové hliněné láhvi s korkem a s vypáleným logem HEIMAT. V hliněné láhvi se chuť totiž lépe rozvíjí než v běžných láhvích. Uvnitř se nachází celkem osmnáct různých botanicals, mimo jiné šalvěj, tymián, jitrocel, jablka, hrušky, jalovec, levandule, růže a zázvor a další.

V jádru výroby ginu Heimat je skutečná ruční práce. Rostliny jako šalvěj, tymián a jitrocel se sklízejí na místních loukách, stejně jako hrušky a jablka pocházející z lokálních sadů. Celkem na vás v láhvi čeká osmnáct různých botanicals, z nichž každá přispívá k unikátní chuti ginu Heimat.

Lihovar Heimat se nachází ve starém kamenictví s desítkami let historie. Před několika lety došlo k uzavření kamenictví, dnes se do něj díky lihovaru znovu vrátil život. Renovace byla náročná a vyčerpávající, ale vyplatila se. Díky zásadní rekonstrukci vzniklo místo, které je hodné skvělého ginu Heimat.

Heimat Gin není jen o destilaci a produktu samotné, ale i o všem ostatním, co se děje okolo.

www.heimat-gin.de

Značka Heimat
Výrobce Heimat
Země původu Německo
Obsah alkoholu 43 %
Obsah 0,5 l
Cukernatost 0 g