Gunroom 2 Ports Rum

Gunroom 2 Ports Rum

Gunroom 2 Ports Rum

Kdysi lodě vyplouvaly vstříc neznámým břehům a novým kontinentům. Na palubě žádné z nich přitom nesměla chybět zásoba sudů s alkoholem. Nejprve se takto na moře dostávala hlavně brandy, ale když se hlavním cílem plaveb stal Karibik a americký kontinent, rum se rychle dostal do popředí zájmu všech námořníků. Od té doby je úzce spojený s námořními tradicemi a zvyky.

To chci ochutnat

Detail:

Gunroom je řada destilátů, která byla vytvořena podle nejvyšších standardů kvality, aby znovu oživila autentickou chuť lihovin britského královského námořnictva. Pečlivý výběr ingrediencí i způsobů destilace nabízí závan tradic a otevřeného moře.

Gunroom 2 Ports Rum tvoří vyvážená směs mladých rumů ze dvou známých palíren (Angostura a Worthy Park) z ostrovních přístavů na Trinidadu a Jamajce. Zatímco Trinidad do směsi dodal rum o stáří 3-5 let filtrovaný přes dřevění uhlí, jamajskou část tvoří nevyzrálý 100% pot still rum.

Chuťový profil:

Výsledná kombinace nabízí tropickou chuť, v níž rozpoznáte tóny banánů a manga. Gunroom je typickým zástupcem rumů klasického anglického stylu, které vzdávají hold vazbě mezi britským námořnictvem a rumy. Tento bílý rum si nejlépe vychutnáte v koktejlech, ale také čistý na ledu.

Výrobce / dovozce:

Myšlenkou společnosti Navy Spirits Co. je obnovit historické lihoviny spojené s tradicemi a historií námořnictva. Navy Spirits je iniciativou švédské společnosti Renbjer & Magnusson AB, která se již několik let zabývá dovozem, vývozem a výrobou vysoce kvalitních lihovin.

www.gunroomspirits.com

Značka Gunroom
Výrobce Gunroom Spirits
Země původu Jamajka, Trinidad
Obsah alkoholu 40 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g