Bobby's Schiedam Jenever

Bobby's Schiedam Jenever

Bobby's Schiedam Jenever

Jacobus Alfons (mezi přáteli známý jako Bobby) se narodil v indonéském Maku, jež se nachází na ostrově Ambon, a později emigroval do Nizozemska. Bobby miloval tradiční nizozemský jenever, zároveň mu však chyběly chutě domova. Proto v jeneveru začal louhovat své oblíbené indonéské bylinky a koření. Nevědomky tak vytvořil svůj vlastní gin – a také položil základy budoucí značky Bobby's Gin. Dnes Bobby's představuje unikátní spojení východu a západu, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem.

To chci ochutnat

Detail:

Bobby's Schiedam Jenever představuje unikátní směs indonéského koření (kardamom, pepř, zázvor, ...) a nizozemského tradičního sladového destilátu (malt wine). Ten dodává jeneveru chlebové a ořechové tóny, na jejichž pozadí vyniknou citrusy, bylinky a koření. 

Chuťový profil: 

Tento jenever s výrazným chlebovým aroma už při prvním doušku ohromí čerstvou chutí citronové trávy a bylinek. Chuť zpočátku obsahuje také sladké ovesné tóny, jež se mění v nádech pražených lískových oříšků a vanilky. V závěru nastupuje hřejivé koření – kardamom, pepř a zázvor.

Výrobce / dovozce:

Destiláty Bobby's vznikají v lihovaru Herman Jansen v nizozemském Schiedamu. Potomci Jacoba Alfonse se spojili s těmi nejlepšími, aby dali vzniknout produktu té nejvyšší kvality. Herman Jansen je tradiční rodinná palírna jeneveru, která funguje od roku 1777. Jde tak o jeden z nejstarších lihovarů v Nizozemsku, ve kterém přes sedm generací zasvětilo své životy výrobě produktů založených na upřímnosti a kvalitě.

www.bobbysdrygin.com

Značka Bobby’s
Výrobce Bobby’s Dry Gin Company
Země původu Holandsko
Obsah alkoholu 38 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g

Kde koupit?

Praha
www.alkohol.cz www.winehouse.cz www.dramroom.cz

Ústecký kraj

www.tronteplice.cz

Jihomoravský kraj

www.maneo.cz

Zlínský Kraj

www.gastroklub.cz

Moravskoslezský kraj

www.stramis.cz www.spiritsoriginal.cz www.fiftydrinks.cz