Bobby's Schiedam Jenever

Bobby's Schiedam Jenever

Bobby's Schiedam Jenever

Jacobus Alfons (mezi přáteli známý jako Bobby) se narodil v indonéském Maku, jež se nachází na ostrově Ambon, a později emigroval do Nizozemska. Bobby miloval tradiční nizozemský jenever, zároveň mu však chyběly chutě domova. Proto v jeneveru začal louhovat své oblíbené indonéské bylinky a koření. Nevědomky tak vytvořil svůj vlastní gin – a také položil základy budoucí značky Bobby‘s Gin. Dnes Bobby‘s představuje unikátní spojení východu a západu, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem.

Bobby‘s Schiedam Jenever je unikátní směs indonéského koření a nizozemského tradičního sladového vína (malt wine). Tento jenever, založený na malt wine s výraznou vůní, už při prvním doušku ohromí čerstvou chutí citronové trávy a bylinek.

Destiláty Bobby‘s vznikají v lihovaru Herman Jansen v nizozemském Schiedamu. Potomci Jacoba Alfonse se spojili s těmi nejlepšími, aby dali vzniknout produktu té nejvyšší kvality. Herman Jansen je tradiční rodinná palírna jeneveru, která funguje od roku 1777. Jde tak o jeden z nejstarších lihovarů v Nizozemsku, ve kterém přes sedm generací zasvětilo své životy výrobě produktů založených na upřímnosti a kvalitě.

www.bobbysdrygin.com

Země původu Holandsko
Obsah 0,7 l
Obsah alkoholu 38 %
Cukernatost 0 g
Značka Bobby’s Dry Gin Company

Kde koupit?

Praha
www.alkohol.cz www.idrinks.cz www.winehouse.cz www.dios.cz

Jihočeský kraj

www.alkodrink.cz

Plzeňský kraj

www.kupsidrink.cz

Ústecký kraj

www.tronteplice.cz

Jihomoravský kraj

www.maneo.cz www.dios.cz

Zlínský Kraj

www.gastroklub.cz

Moravskoslezský kraj

www.stramis.cz www.spiritsoriginal.cz