Bobby's Schiedam Jenever

Bobby's Schiedam Jenever

Bobby's Schiedam Jenever

Jacobus Alfons (mezi přáteli známý jako Bobby) se narodil v indonéském Maku, jež se nachází na ostrově Ambon, a později emigroval do Nizozemska. Bobby miloval tradiční nizozemský jenever, zároveň mu však chyběly chutě domova. Proto v jeneveru začal louhovat své oblíbené indonéské bylinky a koření. Nevědomky tak vytvořil svůj vlastní gin – a také položil základy budoucí značky Bobby‘s Gin. Dnes Bobby‘s představuje unikátní spojení východu a západu, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem.

To chci ochutnat

Bobby‘s Schiedam Jenever je unikátní směs indonéského koření a nizozemského tradičního sladového vína (malt wine). Tento jenever, založený na malt wine s výraznou vůní, už při prvním doušku ohromí čerstvou chutí citronové trávy a bylinek.

Destiláty Bobby‘s vznikají v lihovaru Herman Jansen v nizozemském Schiedamu. Potomci Jacoba Alfonse se spojili s těmi nejlepšími, aby dali vzniknout produktu té nejvyšší kvality. Herman Jansen je tradiční rodinná palírna jeneveru, která funguje od roku 1777. Jde tak o jeden z nejstarších lihovarů v Nizozemsku, ve kterém přes sedm generací zasvětilo své životy výrobě produktů založených na upřímnosti a kvalitě.

www.bobbysdrygin.com

Značka Bobby’s
Výrobce Bobby’s Dry Gin Company
Země původu Holandsko
Obsah alkoholu 38 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g