The Lovers Rum

The Lovers Rum

The Lovers Rum

The Lovers Rum vytvořil David Cordoba, dlouholetý ambasador značky Bacardi. Jedná se o blend rumů ušitý na míru milovníkům koktejlu Daiquiri. Rum by se tak měl spíše jmenovat The Daiquiri Lovers Rum, jelikož právě pro tento koktejl byl stvořen. Vizuální koncept je založený na rodinné tradici – ženy v rodině Davida Cordoby se již po několik generací věnují vykládání karet. Každá etiketa proto představuje tarotovou kartu.

To chci ochutnat

Detail:

The Lovers Rum je blendem pěti specifických rumů z Latinské Ameriky a Karibiku. Každý z nich má svůj styl a charakter.

Při vymýšlení konceptu se David Cordoba nechal inspirovat rodinnou tradicí vykládání tarotových karet. Etiketa i obal láhve vychází z karty Milenci. Svůdná žena je při pohledu skrz láhev nahá, vyvedená v černobílé barvě a obtočená siluetou hada.

Díky unikátnímu designu s tarotovou kartou je láhev snadno rozpoznatelná. Vrstvy symbolů v designu značky jsou stejně pestré jako charakteristika tohoto rumu. Příběh tarotového štítku je plný dobrodružství, fantazie a objevování skrytých významů. Každý nový produkt v sérii bude reprezentován svým vlastním tarotovým štítkem, který bude vyprávět jeho příběh.

Chuťový profil:

Lehké až středně plné chutě s výraznými tóny skořice a červeného pepře. Dále můžete cítit opálený dub, maracuju, ananas a citrusy.

Výrobce / dovozce:

David Cordoba byl dlouhá léta tváří značky Bacardi a působil na pozici globálního ambasadora. Později se rozhodl vydat vlastní cestou a vytvořit ten nejlepší rum do klasických koktejlů. Vznikl tak The Lovers Rum. Jak sám David Cordoba říká, tento blend rumů je výsledkem dobrodružné cesty, na jejímž konci je perfektní Daiquiri. The Lovers Rum se však hodí i do dalších klasických koktejlů. Spolu s Davidem Cordobou na finální podobě rumu spolupracoval také Arijito Bos. Jeho druhým produktem, který vytvořil, je rum La Forza.

www.theloversrum.com

Recenze:

www.officers-lounge.cz

Značka The Lovers
Výrobce The Lovers Rum
Země původu Barbados, Dominikánská republika, Guatemala, Nikaragua, Panama
Obsah alkoholu 43 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g