The Lovers Rum

The Lovers Rum

The Lovers Rum

The Lovers Rum vytvořil David Cordoba, dlouholetý ambasador značky Bacardi. Jedná se o blend rumů ušitý na míru milovníkům koktejlu Daiquiri. Rum by se tak měl spíše jmenovat The Daiquiri Lovers Rum, jelikož právě pro tento koktejl byl stvořen. Vizuální koncept je založený na rodinné tradici – ženy v rodině Davida Cordoby se již po několik generací věnují vykládání karet. Každá etiketa proto představuje tarotovou kartu.

David Cordoba byl dlouhá léta tváří značky Bacardi a působil na pozici globálního ambasadora. Později se rozhodl vydat vlastní cestou a vytvořit ten nejlepší rum do klasických koktejlů. Jak sám říká, blend rumů je výsledkem dobrodružné cesty, na jejímž konci je perfektní Daiquiri. The Lovers Rum se však hodí i do dalších klasických koktejlů. Spolu s Davidem Cordobou na finální podobě rumu spolupracoval také Arijito Bos.

The Lovers Rum je blendem pěti specifických rumů z Latinské Ameriky a Karibiku. Každý z nich má svůj styl a charaker.

Při vymýšlení konceptu se David Cordoba nechal inspirovat rodinnou tradicí vykládání tarotových karet. Etiketa i obal láhve vychází z karty Milenci. Svůdná žena je při pohledu skrz láhev nahá, vyvedená v černobílé barvě a obtočená siluetou hada.

Díky unikátnímu designu s tarotovou kartou je láhev snadno rozpoznatelná. Vrstvy symbolů v designu značky jsou stejně pestré jako charakteristika tohoto rumu. Příběh tarotového štítku je plný dobrodružství, fantazie a objevování skrytých významů. Každý nový produkt v sérii bude reprezentován svým vlastním tarotovým štítkem, který bude vyprávět jeho příběh.

www.theloversrum.com

Země původu Barbados, Dominikánská republika, Guatemala, Nikaragua, Panama
Obsah 0,7 l
Obsah alkoholu 43 %
Cukernatost 0 g
Značka The Lovers Rum

Kde koupit?

Praha

www.idrinks.cz

Jihočeský kraj

www.mujrumshop.cz

Ústecký kraj

www.tronteplice.cz

Jihomoravský kraj

www.excaliburshop.com

Moravskoslezský kraj

www.stramis.cz www.fiftydrinks.cz