Ginfest 2022

Ginfest 2022

Ginfest 2022

Už příští týden, v sobotu 25. června 2022, se potkáme na Ginfestu, jehož organizátorem je odborný gastronomický magazín Barlife. Ten si pro letošní ročník vybral speciální lokaci, galerii Villa Pellé, kde zároveň probíhá výstava street artu s názvem Wall Street. A co jsme si pro vás na našem baru připravili?

Bereme s sebou téměř celé naše portfolio ginů. Těšit se můžete na poctivý moravský TŌSH Gin včetně jeho výrobce Jury Omelky. Objevte komplexní, silnou a vyváženou chuť s důrazem na bohaté citrusové a jalovcové tóny, s dlouhým dozvukem českého máku, který ginu dodává plnost, sladkost a olejnatost, moravských jeřabin a šípku. Kromě nich mezi 19 botanicals najdete také kafírové listy či cubeb. Gin tak má výraznou, silnou chuť, na niž odkazuje i medvěd vyobrazený na etiketě.

Na Ginfestu také představíme novinku v našem portfoliu, TŌSH Gin Blue. A proč právě modrá? Protože gin vznikl ve spolupráci s ostravským barem Modrá myš. Základem pro modrý gin je podobně jako v případě klasického TŌSH Ginu jalovec, citrusy, český mák a šípek. Tyto botanicals doplňuje ještě klanopraška, čerstvý zázvor a rostlina jménem klitorie, která je zdrojem syté modré barvy.

Ochutnáte také Bobby's Gin, který představuje unikátní spojení východu a západu, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem, nebo Cero2 Gin, jehož výroba probíhá udržitelně ve všech aspektech. Od destilace přes logistiku až po lahvování.

Když se řekne gin, většinou se jedním dechem dodá i tonik. Na našem baru na Ginfestu rozhodně chybět také nebude, letos jsme totiž rozšířili své portfolio o značku toniků a limonád The London Essence. Přijďte ochutnat a poslechnout si, co má značka společného s parfumérskými domy a rostlinnými farmami ve francouzském Grasse.