TŌSH Gin Blue

TŌSH Gin Blue

TŌSH Gin Blue

Proč právě modrá? Tento gin vznikl ve spolupráci TŌSH Distillery a ostravského baru Modrá myš. Představuje tak poctu všem barmanům, kteří se umí o své hosty postarat a vědí, co je pro koktejl nejlepší.

Detail:

Základem pro modrý gin je podobně jako v případě klasického TŌSH Ginu jalovec, citrusy, český mák a šípek. Tyto botanicals doplňuje ještě klanopraška, čerstvý zázvor a rostlina jménem klitorie, která je zdrojem syté modré barvy.

V TŌSH Distillery neponechali nic náhodě a ve spolupráci s barmany zkomponovali gin, za který se nebude stydět žádný koktejl. Krásné odstíny modrofialové barvy zůstanou ve sklenici až do posledního doušku.

Chuťový profil:

Vychutnejte si silnou a vyváženou chuť modrého ginu s důrazem na bohaté jalovcové tóny a čerstvý zázvor v hřejivém závěru.

Výrobce / dovozce:

Moravská rodinná a řemeslná palírna TŌSH Distillery navazuje na tradici nejstarší palírny whisky na území bývalého Československa. TŌSH Distillery sídlí v samém srdci Hané, v Těšeticích u Olomouce. V místech, kde se lihovarnickému řemeslu daří už od roku 1582. TŌSH na zdraví!

www.toshnazdravi.cz

Značka TŌSH
Výrobce TŌSH DISTILLERY S.R.O.
Země původu Česká Republika
Obsah alkoholu 45 %
Obsah 0,7 l
Cukernatost 0 g

Kde koupit?

Praha

www.dramroom.cz