Akce na e-shopu Alkohol.cz

Akce na e-shopu Alkohol.cz

Akce na e-shopu Alkohol.cz

Na e-shopu alkohol.cz nyní seženete vybrané produkty z portfolia Fenix Drinks za zvýhodněnou cenu. Ovšem pozor, akce platí jen do vyčerpání zásob, proto s nákupem neotálejte.

Doplňte zásoby The Duppy Share Aged, který přináší závan hypnotizujícího Karibiku s chutí tropického ovoce. Unikátní a perfektně vyvážená směs prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu potěší nováčky i rumové znalce. Kupte 1 láhev The Duppy Share Aged a dostanete k ní 4x The London Essence Roasted Pineapple Crafted Soda.

Léto stále ještě nekončí, tak naskočte na ginovou vlnu s Bobby's. Destilát v sobě mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem, představuje tak spojení mezi východem a západem. Ke každé zakoupené láhvi dostanete 4x The London Essence Blood Orange & Elderflower Tonic Water zdarma.

Zajímavostí, jež stojí za ochutnání, jsou giny na bázi destilátu z cukrové třtiny od společnosti A Clean Spirit. Paraguajský Organic Sincere Gin Pure obsahuje kromě jalovce i několik druhů citrusů (sladké a kyselé pomeranče, mandarinky, pomelo a tři různé odrůdy limetek). Chuť je díky tomu svěží a citrusová. Skvěle se doplňuje s The London Essence Pomelo & Pink Pepper Tonic Water. Akce je stejná – jedna zakoupená láhev ginu a čtyři toniky zdarma. 

Destilát z cukrové třtiny tvoří základ i pro Cero2 Gin Pure a Cero2 Gin Chinola. Kterému dáte přednost? Klasice, která perfektně sedne do řady ginových koktejlů, nebo ochucené variantě s mučenkou ideální pro ovocnější Gin & Tonic? Nákup jedné láhve Cero2 Gin Pure doprovází 4x The London Essence Blood Orange & Elderflower Tonic Water, Cero2 Chinola Gin pak The London Essence Grapefruit & Rosemary Tonic Water.