RumRock Live XXVII: Schotman Peated Rums, 24. listopadu, online

RumRock Live XXVII: Schotman Peated Rums, 24. listopadu, online

RumRock Live XXVII: Schotman Peated Rums

Další RumRock Live je tu, a tentokrát ve spolupráci s námi. S autorem RumRock.cz Pavlem Ungrem jsme připravili online degustaci našich velmi zajímavých rumů Schotman Peated Rums.

O Schotman Peated Rums

Proč se rašelinou nakuřují pouze whisky? A jak by chutnal nakouřený rum? Přesně takové otázky si položil Eric Koster, majitel společnosti Schotman, pocházející z Nizozemí. První šarže Peated Rumu pak na sebe nenechala dlouho čekat. Jelikož je Eric Koster vůbec prvním, kdo vytvořil rum nakouřený rašelinou, nechal si svůj nápad patentovat. Na jeho vzniku spolupracuje s odborníky z řad master distillerů, kteří každé variantě pomůžou vdechnout jedinečný ráz. Do budoucna by rád ke spolupráci přizval kromě nizozemských i zahraniční palírníky. První šarže Peated Rumu byla vydestilována v palírně Distilleerderij de Bronckhorst.

A vy máte teď jedinečnou možnost potkat Erica v přímém přenosu! Ve čtvrtek 24. listopadu od 20 hodin.

Máte na výběr dvě možnosti:

  1. Zakoupit si degustační sadu a udělat si rumovou degustaci pro sebe (či přizvat své žíznivé rumové přátele).
  2. Přidat se na rumovou online degustaci zdarma, ale bez vzorků (a tiše závidět degustujícím).

Rumový zážitek zaručen tak jako tak.

Co budeme degustovat? Celkem 5 vzorků:

Degustací vás provede Eric Koster – majitel a tvůrce myšlenky nakouřených rumů Schotman. Do češtiny bude tlumočit Samer Selbak, spolumajitel společnosti Fenix Drinks.

Cena degustační sady je 990 Kč (vč. DPH) za 5 vzorků, kterou vám doručíme až ke dveřím a vy si můžete užívat perfektní rumovou party v teple domova. Vstupenky nakupte zde.