Ron Colón Daiquiri Kombat

Ron Colón Daiquiri Kombat

Ron Colón Daiquiri Kombat

Zapojte se do Ron Colón Daiquiri Kombat, barmanské soutěže, kde jde hlavně o rychlost. Zvládnete namíchat dvě porce Daiquiri za méně než dvě minuty? Pak se přihlaste a vyhrajte cestu na Athens Bar Show 2023.

Ron Colón Daiquiri Kombat je barmanská soutěž, která si neklade za cíl prověřit váš skill, ale spíše pobavit. Přesto na vítěze čeká lákavá cena v podobě zájezdu do Athén na tamní bar show. Ron Colón Daiquiri Kombat není o signature koktejlech s komplikovanými domácími surovinami. Naopak, Daiquiri značí jednoduchost. Obsahuje pouze tři složky: rum Ron Colón Salvadoreño 40,5 %, cukr a limetkovou šťávu. Receptura je tedy daná a pro všechny stejná. Pak už stačí být nejrychlejší.

Do soutěže se přihlásíte jednoduše, nahráním soutěžního videa na svůj Instagram s příslušnými označeními. Do pěti vybraných zemí Ron Colón navíc vyšle profesionálního kameramana, aby zájemcům jejich videa natočil. Ano, hádáte správně – jednou z oněch pěti zemí je i Česká republika. Vítěz pak vyhraje zájezd na Athens Bar Show 2023.

Jak se zapojit?

České kolo soutěže proběhne 27. března 2023 od 11 hodin (přesný čas upřesníme koncem března v závislosti na počtu přihlášených barmanů) v pražském baru AnonymouS. Kapacita soutěžících je 40 míst, proto s přihláškou neváhejte.

V první fázi stačí vyplnit závaznou přihlášku a odeslat. Přihlásit se můžete nejpozději do 22. března 2023, nebo do naplnění kapacity.

Pozor, odesláním formuláře se přihlašujete pouze na míchání a natáčení v AnonymouS, nikoli do soutěže samotné. Čtěte pozorně dále.

 

02

Co se bude dít pak?

V pondělí 27. března 2023 přihlášení barmani dorazí do AnonymouS, kde proběhne Ron Colón Daiquiri Kombat. Vaším úkolem bude namíchat v časovém limitu dvou minut dvě porce klasického Daiquiri – jedno pro sebe a jedno pro porotu.

Příprava drinku má několik pravidel. Receptura musí obsahovat rum Ron Colón Salvadoreño 40,5 %, cukrový sirup a čerstvě vymačkanou limetkovou šťávu. Ta nesmí být předchystaná, ale vymačkaná přímo na místě během přípravy drinku. Jednotlivé suroviny odměříte pomocí free pouringu. Koktejl musí být vyšejkrovaný.

Budete mít dvě minuty na přípravu stanoviště a dvě minuty, abyste namíchali dvě porce klasického Daiquiri podle uvedených propozic.

Během přípravy drinku vás bude natáčet kameraman z Ron Colón, video vám bude později zasláno.

Abyste vyhráli, nahrajte video na Instagram

Jakmile obdržíte video se svým výkonem, je třeba své soutěžní video uploadovat na svůj Instagram se správným označením – to je vaší skutečnou vstupenkou do soutěže. Při nahrávání videa je potřeba dodržet všechny níže uvedené podmínky:

  • video nahrajte na svůj Instagram jako IG Reels
  • u videa povinně označte: #DaiquiriKombat, @ronocolonsalvadoreno
  • váš profil musí být veřejný (zkontrolujte si své nastavení)

Kritéria hodnocení

Každý soutěžící může získat maximálně 100 bodů:

  • až 60 bodů za rychlost (časový limit jsou dvě minuty, ale zvládnete to rychleji?)
  • až 20 bodů za styl šejkrování a kreativitu provedení
  • až 20 bodů za techniku a chuť

Porotci, kteří budou přítomní 27. března v AnonymouS, zhodnotí pouze chuť drinku. Všechna zbývající kritéria vyhodnotí porotci z týmu Ron Colón, který také rozhodne o celkovém vítězi. Kdo vyhraje zájezd do Athén, se dozvíte během července 2023.

Shrnutí

1. krok: Vyplňte formulář, který je vaší závaznou přihláškou pro soutěž Ron Colón Daiquiri Kombat v AnonymouS, kam se dostavíte osobně 27. března 2023. Formulář najdete ZDE.
2. krok: V pondělí 27. března 2023 dorazte do pražského baru AnonymouS, kde proběhne soutěž Ron Colón Daiquiri Kombat – namícháte dvě porce klasického Daiquiri v limitu dvou minut a u toho kameraman natočí vaše soutěžní video.
3. krok: Jakmile obdržíte své video z AnonymouS, je třeba ho nahrát na svůj Instagram jako Reels. Pouze tak se doopravdy účastníte soutěže o výhru v podobě cesty na Athens Bar Show 2023! Nezapomeňte dodržet také všechna označení (#DaiquiriKombat, @ronocolonsalvadoreno) a pravidla pro zveřejnění videa, aby mohlo být do soutěže zařazeno.
4. krok: Vyhodnocení soutěžních videí porotou z Ron Colón a vyhlášení vítěze. Budete to právě vy, kdo pojede do Athén?