Online degustace: Ron Cristóbal Santa Maria

Online degustace: Ron Cristóbal Santa Maria

Online degustace: Ron Cristóbal Santa Maria

Připravili jsme pro vás ve spolupráci s RumRock.cz další online degustaci. Tentokrát ochutnáte prémiovou řadu rumů Ron Cristóbal Santa Maria. Ve čtvrtek 5. ledna 2023 od 20 hodin tak máte možnost se ve virtuálním prostoru setkat s Joshuou Singhem, majitelem společnosti 1423, která rumy do Evropy dováží. Využijte šance ochutnat tyto rumy a zeptat se na cokoli přímo Joshui. Degustace se zúčastní také Samer Selbak, spolumajitel Fenix Drinks, který zajistí překlad. 

O značce Ron Cristóbal: 

Za rumy Ron Cristóbal stojí společnost Alcoholes Finos Dominicanos, která pěstuje dominikánskou cukrovou třtinu a vyrábí čistě dominikánský rum. Alcoholes Finos Dominicanos je největším producentem alkoholu v Dominikánské republice, a pro mnoho místních obyvatel tak hraje významnou roli coby zaměstnavatel a odběratel. Do Evropy rum dováží dánská společnost 1423, jejímž zakladatelem je Joshua Singh.

UPDATE: Degustace je již vyprodaná

Máte na výběr dvě možnosti:

  1. Zakoupit si degustační sadu a zapojit se do rumové degustace.
  2. Přidat se na setkání zdarma, ale bez vzorků.

Co ochutnáte? 

Cena degustační sady je 990 Kč (již včetně DPH). Vzorky vám doručíme až domů. Ovšem pozor, jejich počet je omezen! K dispozici máme pouze 90 degustačních sad, proto s rezervací neváhejte.