Online degustace: Cachaça Magnífica

Online degustace: Cachaça Magnífica

Online degustace: Cachaça Magnífica

Ve spolupráci s RumRock.cz jsme pro vás připravili další online degustaci. Tentokrát vás čeká naprostá novinka v portfoliu Fenix Drinks, brazilská Cachaça Magnífica. Přivážíme tak opět netradiční a zajímavý produkt, který máte možnost ochutnat mezi prvními krátce po jeho oficiálním uvedení na český trh (proběhne koncem ledna).

Degustace se koná ve čtvrtek 9. února 2023 od 20 hodin. Ochutnáte pět vzorků Cachaça Magnífica včetně unikátní Magnífica Single Cask.

Akce se zúčastní export manager Philip Gillier Krizanic, který vám značku detailně představí. Kromě Philipa se můžete těšit také na Raula de Faria, generálního ředitele Cachaça Magnifíca, který spolu se svým otcem patří k předním brazilským výrobcům nápoje cachaça, a Francesca Taddonia, strategického poradce a investora, který se podílel na vývoji značky. Degustace bude převážně probíhat v angličtině, překlad zajistí Samer Selbak, spolumajitel Fenix Drinks.

Máte tak jedinečnou příležitost poznat jednu z nepříliš rozšířených nápojových kategorií a dozvědět se spoustu zajímavých informací přímo od výrobců. Nenechte si ji ujít a prohlubte své znalosti o destilátech vyráběných z cukrové třtiny.

Máte na výběr dvě možnosti:

  1. Zakoupit si degustační sadu a zapojit se do rumové degustace.
  2. Přidat se na setkání zdarma, ale bez vzorků.

Co ochutnáte?

Cena degustační sady je 530 Kč (již včetně DPH). Vzorky vám doručíme až domů. Ovšem pozor, jejich počet je omezen, proto s rezervací neváhejte! Vstupenky na degustaci včetně vzorků zakoupíte ZDE.