Milý Ježíšku… Co si k Vánocům přejí členové týmu Fenix Drinks?

Milý Ježíšku… Co si k Vánocům přejí členové týmu Fenix Drinks?

Milý Ježíšku… Co si k Vánocům přejí členové týmu Fenix Drinks?

Někdo se na Vánoce těší celý rok, jiného nechávají chladným. Dárky ale rádi dostáváme všichni. Včetně nás. Celý rok vám přinášíme radost prostřednictvím našich nápojů nebo článků na blogu, teď se pozornost obrací k nám samotným. Místo obvyklé bilance úspěchů za uplynulý rok vám letos dáme nahlédnout do svých tužeb a přání. Takže: Co si k Vánocům přejí členové týmu Fenix Drinks?

Samer Selbak, spoluzakladatel a spolumajitel

K Vánocům bych chtěl všem popřát pohodu, lásku a zábavu. Přeji si, aby byla naše společnost více v klidu a tolerantnější. Aby lidé byli obecně víc v pohodě. A ryze mým osobním přáním, které bych chtěl od Ježíška splnit, je thermomix. Moc rád totiž doma vařím.

02Jan Braniš, spoluzakladatel a spolumajitel

Vánoce mám rád, ale ne ten blázinec okolo. Pro mě proto Vánoce začínají 23. prosince a končí na Štěpána – to mi stačí, abych si je užil. Za jedno z nejlepších rozhodnutí považuji, že si v rodině nedáváme žádné dárky. Pouze dětem. Takže já si žádný vánoční dárek nepřeju, protože vím, že nic nedostanu. O to víc si ale dokážeme užít tu náladu a pohodu, protože nemusíme řešit fronty v obchoďácích ani nedostupné služby kurýrů a pošťáků.

Kdybych si ale přeci jen mohl něco přát, tak pevné zdraví všech mých nejbližších. Také bych chtěl na Vánoce sníh, abych mohl jít se synem sáňkovat a na zahradě postavit sněhuláka nebo iglú, a zamrzlý rybník, kam bych si šel zabruslit. Všechno ostatní už máme… Veselé Vánoce všem!

Lucie Kral, Marketing Manager

K letošním Vánocům bych měla hned dvě přání. Tím první je, aby nám někdo kompletně zařídil zahradu. Aktuální stav není dobrý – po dešti se mění ve věčně klouzající bahno, což s dětským kočárem není dobrý. Naše zahrada je přitom takové menší pole a je na ní obdobně práce. A dát ji dokupy jde po–ma–lu.

Druhým přáním je teleportační kapsule, kterou jsem zatím nikde nenašla. Ani v obchodech, ani online. Moc bych si ale přála, aby bylo možné se setkat s lidmi kdekoli a kdykoli je potřeba. Třeba jen na kávu na druhou polokouli světa a pak zase domů. Budu si to přát hooodně moc a uvidíme. Co ty na to, Ježíšku?

04Eduard Ondráček, obchodní ambasador

Rád bych Ježíška poprosil o novou káru, jelikož jsem dlouho žádný hodnotný dárek nedostal. Zároveň mám už druhým rokem fantastickou práci u Fenix Drinks, která mě baví, naplňuje a dělá spoustu dalších věcí, ale hlavně mi umožnila se nestěhovat zpět do Prahy. Prostě jsem si zvykl tady na jihu – jsem víc v přírodě a Český Krumlov je prostě super. Nicméně tato pozice v regionu vyžaduje hodně o ježdění, a přestože je můj vůz rychlý, spolehlivý a ekonomický, je to auto z minulého tisíciletí.

Byl bych rád aby Ježíšek nový povoz koncipoval – s ohledem na moje plotýnky – jako vyšší (SUV, Offroad), na možnost převozu mobilního baru (délka 4600 mm a více). Vzhledem k tomu, že jsme skoro na Šumavě, tak 4x4 (all-wheel drive) a ideálně automat. Preference roku výroby 2006–2009, béžový interiér, barva bordó nebo lahvově zelená v metalíze. Navrhované modely jsou Toyota Land Cruiser J100, Subaru Forester, Audi Q 5, Volvo XC 90.

Současně přeju všem ostatním lidem dobré vůle, ať se jim splní i jejich přání. Dále klid a prostor pro dialog, otevřenou mysl, vstřícnost ke vzdělání a debatu v tématech, která jsou zbytečně tabuizována.

Jaromír Krátký, obchodní ambasador

Já bych si přál, abych dokázal na Moravě a konkrétně v Olomouci konečně pořádně rozjet Fenix Drinks a taky svoje externí služby. Vím, že to zní jako odpověď, která se očekává, ale není tomu tak. Je pro mě důležité přinášet kvalitní destiláty do baru, protože kvalita se rovná pohodové ráno. Kromě toho bych si přál všechny kuchařky o vaření na ohni a výlet do australské restaurace Firedoor. Jsem skromnej kluk... Hlavně, aby se celkově začalo dařit.

04Aleš Jirásek, obchodní ambasador

Milý Ježíšku, přál bych si, aby nás všechny provázelo pevné zdraví a trochu toho štěstí. Abychom si mohli celý advent užít tak jako kdysi. Uměli se zastavit, přibrzdit a nastát tu pravou vánoční atmosféru. Moc bych si přál pro všechny mír, klid, zdraví, lásku a štěstí. A hlavně žádné nervy. Mějme se rádi.

Tomáš Ryant, Freelance Graphic Designer

Mým přáním je, aby byl na světě mír a konec válek. Aby lidé žili v harmonii a respektovali se navzájem. Aby nebylo žádné utrpení, násilí, hlad nebo nemoci. Aby každý měl šanci na šťastný a naplněný život. Aby se planeta zotavila z ekologické krize a byla zachována pro budoucí generace. Aby se lidstvo spojilo v hledání pravdy, krásy a dobra. To je mé přání, které vysílám do vesmíru s nadějí, že se jednoho dne splní.

Soňa Hanušová, blog editor

Přála bych si to samé, co vinšují koledníci panu hospodáři – štěstí, zdraví, pokoj svatý. Taky více času, abych dokázala pojmout všechny možnosti a zážitky, které život nabízí. A když sestoupím z abstraktních výšin, ocením vždy dobré jídlo a pití, knihu nebo vstupenky do divadla.

Zdroj fotografií: Unsplash