Jak jsme si užili plavbu s Duppy Share?

Jak jsme si užili plavbu s Duppy Share?

Jak jsme si užili plavbu s Duppy Share?

V pátek 19. května 2023 se uskutečnila historicky první Duppy Share plavba. Hosty osobně uvítal Samer Selbak a naservíroval jim welcome drink. Přesně v osm večer odrazila loď se zhruba stovkou pasažérů od břehu a dvě hodiny brázdila Vltavu v okolí centra Prahy. Kromě krásného výhledu na Rudolfinum, Karlův most nebo ostrov Štvanice si hosté vychutnali zejména rum Duppy Share – od Duppy White přes The Duppy Share XO až po klasiku The Duppy Share Aged.

Za barem stáli Honza Braniš spolu s Richardem „Ricky“ Vandlíkem a Tomášem „Priky“ Prücknerem z G_E_K_Catering. Společně připravovali šest Duppy Share koktejlů – například osvědčenou kombinaci The Duppy Share Spiced s ananasovou sodou The London Essence nebo The Duppy Share Aged s limonádou s příchutí broskve a jasmínu. Nechybělo ani Jamaican Daiquiri, Kingston, Rum Old Fashioned a Rum Punch.

Na palubě se sešla skvělá parta rumařů a kdo se neznal, brzy se u drinku s rumem Duppy Share skamarádil. Díky tomu na lodi panovala výborná atmosféra po celou dvouhodinovou plavbu. 

Rum, který v průběhu plavby tekl proudem, doplnily snacky z bistra Špejle. Po drincích i občerstvení se jen zaprášilo, počasí se vydařilo a všichni, kdo se plavby zúčastnili, nešetřili chválou. Rumová party na vodě, která se uskutečnila v předvečer Rumfestu, tak všechny příjemně navnadila na sobotní rumový svátek. Několik návštěvníků Rumfestu stále mělo na zápěstí silikonový náramek The Duppy Share, který při příchodu na loď dostal každý host spolu s welcome drinkem.

Pokud vám letos plavba utekla, nebuďte smutní. Brzy bude další příležitost se k nám připojit na další akci. Mezitím se alespoň pokochejte videem z plavby, ze kterého vyzařuje pohodová atmosféra setkání přátel okolo rumu.