Vánoce s Fenix Drinks

Vánoce s Fenix Drinks

Vánoce s Fenix Drinks

Sháníte dárek pro milovníka rumů a ginů a chtěli byste, aby to nebyla „jen“ láhev? Představujeme dárková balení s produkty Fenix Drinks a rovnou přikládáme odkazy na e-shopy, kde jsou k dostání. 

Bacoo

Dominikánské rumy Bacoo zrají v sudech po bourbonu, kde odpočívají 4, 7 nebo 11 let. Každý z nich je dostupný v dárkové krabici, které seženete na e-shopu Stramis, nebo v boxu spolu s tiki pohárem. Ten je k dostání v e-shopech ExcaliburShop (varianta 7yo i 11yo) nebo Winehouse (pouze 7yo).

Ron KONG

Ochutnejte sílu přírody. Ron KONG je guatemalský rum s nepopsatelně omamnou vůní a chutí deštného pralesa. Vzniká z ingrediencí nacházejících v horách Virunga, přirozeném prostředím horských goril. Láhev, v níž se rum ukrývá, je ručně vyrobená ze směsi minerálů a křemene. Svým tvarem odpovídá hlavě dospělé, zhruba patnáctileté gorily. Na dotek připomíná sopečnou horninu, domov posledních horských goril na světě. Ron KONG zakoupíte na e-shopech Stramis, ExcaliburShop, Winehouse a Bestdrink

Don Q Gran Reserva XO

Don Q Gran Reserva XO je superprémiový rum z Portorika, který zraje nejprve 9 až 12 let v bílých amerických dubových sudech a následně je směs doladěna rumy zrajícími až 50 let ve španělských soudcích po sherry. Chuťově se jedná spíše o těžší záležitost pro gurmány. Ideální dárek, i díky svému elegantnímu balení. Tento rum je k dostání na e-shopech Stramis, ExcaliburShop, Winehouse a Warehouse #1.

The Duppy Share Aged

Rumy značky The Duppy Share přináší závan hypnotizujícího Karibiku s chutí tropického ovoce. The Duppy Share Aged je unikátní a perfektně vyváženou směsí prémiových rumů z Jamajky a Barbadosu. Dárkové balení obsahuje kromě rumu buď dva zlaté kalíšky (prodávají e-shopy ExcaliburShop a Maneo), nebo tričko s motivem The Duppy Share. K dostání ve třech různých velikostech na e-shopu Stramis a Winehouse

Bobby's Schiedam Dry Gin

Jacobus Alfons (mezi přáteli známý jako Bobby) se narodil v indonéském Maku, jež se nachází na ostrově Ambon, a později emigroval do Nizozemska. Bobby miloval tradiční nizozemský jenever, zároveň mu však chyběly chutě domova. Proto v jeneveru začal louhovat své oblíbené indonéské bylinky a koření. Nevědomky tak vytvořil svůj vlastní gin – a také položil základy budoucí značky Bobby's Gin. Dnes Bobby's představuje unikátní spojení východu a západu, v němž se mísí indonéské koření s tradičním nizozemským destilátem. V dárkovém balení se skleničkou jej seženete na e-shopu Winehouse.