Tričko s motivem The Duppy Share

Tričko s motivem The Duppy Share

Tričko s motivem The Duppy Share

Možná si vzpomenete, že v minulém roce probíhala na našem Instagramu anketa. V ní jsme vás prosili o pomoc s výběrem konkrétního The Duppy Share motivu na trička. Vítězný motiv jsme předali ke zpracování a dnes vám můžeme představit výsledek.

Trička jsou hotová a vypadají skvěle! A vy si je můžete pořídit – získáte je u vybraných prodejců jako dárek k nákupu rumu The Duppy Share Aged.

O zpracování se postarala oděvní firma SOL’S, jejímž motto zní „the fair spirit“. Co to znamená? Společnost klade důraz nejen na kvalitu svých produktů, ale také bere ohled na planetu a snaží se zlepšovat podmínky na pracovišti. V souladu se svou filozofií se SOL’S soustředí na čtyři klíčové oblasti: kvalita produktů, snížení dopadu výroby na životní prostředí, zlepšení pracovních podmínek a zlepšení životních podmínek (vzdělávání, práva žen, lékařský výzkum).

Trička jsou vyrobená z kvalitní textilie. Použité barvy neobsahují ftaláty a k vytvrzování barev dochází technikou „low cure“, tedy při nižších teplotách. Díky tomu jsou trička ECO-friendly. Kvalitní je také potisk, který má vyšší životnost a odolnost vůči praní než běžná trička.

Tričko vám tak vydrží mnohem déle než samotná láhev rumu. Zvlášť pokud se o ni podělíte s přáteli.