Gastronomický večer Marek & Friends. A Fenix Drinks!

Gastronomický večer Marek & Friends. A Fenix Drinks!

Gastronomický večer Marek & Friends. A Fenix Drinks!

Restaurace Červený Jelen pořádá pravidelné gastronomické večery nazvané Marek & Friends. Koncept je jednoduchý. K šéfkuchaři Marku Fichtnerovi se na jeden večer připojí některý z jeho kulinářských přátel – michelinští kuchaři, vítězové Bocus d’Or nebo kolegové porotci z MasterChef Česko.

Právě dvojice Mirek Kalina a Marek Raditsch se budou podílet na dalším unikátním menu v Trezoru Špork, jenž je součástí restaurace Červený Jelen. Společně připraví celkem šest chodů a každý z nich osobně představí hostům svůj amuse bouche.

Ještě než hosté začnou hodovat, čeká je welcome drink. A zde přichází chvíle pro Fenix. Koktejlem na přivítanou totiž bude Bobby’s Negroni, které hostům namíchá osobně Samer Selbak, spoluzakladatel a spolumajitel společnosti Fenix Drinks.

Večeře, která proběhne ve čtvrtek 19. dubna, má kapacitu pouhých 40 míst a je již vyprodaná. Pohlídejte si však další termín. O tento gastronomický zážitek nechcete přijít. Do té doby navštivte restauraci Červený Jelen v jejím běžném provozu. Kromě skvělých pokrmů najdete v nabídce i řadu produktů z našeho portfolia. 

Degustační večeře Marek & Friends – 19. dubna 2023

  • Krab královský, okurka, řeřicha potoční, ředkvička
  • Mušle sv. Jakuba, sójová máslová omáčka, bramborová kaše, černý lanýž
  • Vejce, smrže, chřest, brioška
  • Černá treska, miso, wasabi, hrášek, jarní cibulka, teriyaki omáčka
  • Telecí, pórek, karotka, mandle, albufera
  • Jahodová Valhrona čokoláda, sorbet z Bergamotu pistácie, olivový olej, bazalka