Festival Rumové léto

Festival Rumové léto

Festival Rumové léto

V sobotu 6. srpna se potkáme na rumové akci ve východních Čechách. První ročník Rumového léta se odehraje v prostředí golfového resortu Kunětická hora.

Dorazte a ochutnejte nejlepší a nejkvalitnější třtinové rumy z celého světa. Po celý den se vám budou věnovat ambasadoři jednotlivých značek. Budete moci ochutnat běžné i méně dostupné rumové klenoty a láhev, který vás zaujme, si můžete na místě rovnou zakoupit. Kromě pestrého výběru rumů vás čeká také španělské jídlo, latinskoamerická hudba a hlavně pohodová a přátelská atmosféra. 

Nebude chybět ani doprovodný program v podobě soukromých rumových přednášek, párování s doutníky a doutníkový koutek, skvělé jídlo přímo od šéfkuchaře golfového resortu a plno dalšího. Kdo nebude moci degustovat a přijde jen nasát skvělou atmosféru,  může si zdarma vyzkoušet golfové lekce a osvěžit se nealko drinky, kávou a limonádami. 

Fenix Drinks doveze téměř celé své rumové portfolio, zejména pak budete moct ochutnat novinku Peated Rum, rašelinou nakouřený rum.

Vstupenku na Rumové léto zakoupíte zde.