Dinner in the Sky

Dinner in the Sky

Dinner in the Sky

Od 1. do 11. září 2022 se do Prahy vrací oblíbená gastronomická atrakce Dinner in the Sky. Oběd či večeře v oblacích proběhne opět na Dvořákově nábřeží, kde si hosté užijí několikachodové menu v padesátimetrové výšce. Tentokrát se o pokrmy postará Pavel Býček z pražské restaurace The Eatery.

Na výběr je několik variant zážitku. Pokud však zvolíte Lunch Premium, Dinner Premium nebo Dinner Exclusive, večeři při západu slunce, vychutnáte si kromě jídel také sklenku sklenku šampaňského na přivítanou a rum The Duppy Share XO jako digestiv.

SOUTĚŽ

Vyhrajte s námi vstup na pražskou Dinner in the Sky, konkrétně variantu Premium Lunch v neděli 11. září od 11:40. Máme pro vás gastronomický zážitek pro dva – tříchodové menu pod taktovkou šéfkuchaře Pavla Býčka v padesátimetrové výšce s výhledem na historické centrum Prahy a The Duppy Share XO jako digestiv.

Co pro to musíte udělat? Je to jednoduché: sledujte instagramový profil Fenix Drinks a v komentáři pod soutěžním příspěvkem označte, koho v případě výhry vezmete s sebou na jedinečný oběd. Zúčastnit se můžete jen jednou. V pátek 9. září pak vylosujeme jednoho výherce, který získá dvě vstupenky na tento exkluzivní zážitek.