Nový termín kurzu Destiláty všemi smysly

Nový termín kurzu Destiláty všemi smysly

Vypsali jsme další termín kurzu Destiláty všemi smysly

Po úspěšném prvním kurzu Destiláty všemi smysly vypisujeme další jarní termín. Přihlaste se a poodhalte s námi tajemství ušlechtilých destilátů. S lektorem Ivo Dvořákem procvičíte své smysly a ochutnáte destiláty napříč všemi kategoriemi.

Kdy: pátek 13. května 2022
Čas: 12:00 – 16:30
Kde: La Casa de La Havana vieja
Rezervace: rezervace@fenixdrinks.cz
Cena: 3 800 Kč (již s DPH)

Kurzem vás provede Ivo Dvořák, lektor a viceprezident Asociace sommelierů ČR. Mimo to Ivo Dvořák působí také jako soudní znalec v oboru víno a další alkoholické nápoje a je držitelem několika českých i mezinárodních certifikací a sommelierských zkoušek, například mezinárodního degustátorského osvědčení OIV. Během kurzu tedy budete v těch nejlepších rukou.

Co vás čeká?
Po krátkém teoretickém úvodu vás čeká intenzivní praxe v podobě 18 vzorků různých destilátů. Cílem kurzu je naučit se nejen správně degustovat, ale také lépe zapojit své smysly: zrak, čich i chuť. Kurz je proto vhodný i pro pokročilé degustátory, kteří mají už nachutnané stovky vzorků. 

Chcete se dozvědět víc? Pak si přečtěte, jak první kurz probíhal

Nevyhovuje vám květnový termín? Napište nám i tak a my vás budeme o dalším termínu informovat přednostně, abyste měli své místo jisté.


02: Gunroom na warehouse1