Nový termín kurzu Degustujte jako profesionál. Naučte se vnímat destiláty všemi smysly

Nový termín kurzu Degustujte jako profesionál. Naučte se vnímat destiláty všemi smysly

Vypsali jsme další termín kurzu Degustujte jako profesionál. Naučte se vnímat destiláty všemi smysly

Po úspěšných dvou termínech kurzu Destiláty všemi smysly vypisujeme další, tentokrát s pozměněným názvem Degustujte jako profesionál. Naučte se vnímat destiláty všemi smysly. Přihlaste se a poodhalte s námi tajemství ušlechtilých destilátů. Naučíme vás, jak si je vychutnat naplno a že jen chuť nestačí. S lektorem Ivo Dvořákem procvičíte všechny své smysly a ochutnáte destiláty napříč všemi kategoriemi.

Kdy: pátek 2. září 2022
Čas: 11:00 – 15:30
Kde: Praha
Rezervace: rezervace@fenixdrinks.cz
Cena: 3 800 Kč (již s DPH)
 
Máte zájem? Napište nám nebo volejte na 777 243 004.
 

Kurzem vás provede Ivo Dvořák, lektor a viceprezident Asociace sommelierů ČR. Mimo to Ivo Dvořák působí také jako soudní znalec v oboru víno a další alkoholické nápoje a je držitelem několika českých i mezinárodních certifikací a sommelierských zkoušek, například mezinárodního degustátorského osvědčení OIV. Během kurzu tedy budete v těch nejlepších rukou.

Co vás čeká?

Po krátkém teoretickém úvodu přijde na řadu intenzivní praxe v podobě 18 vzorků různých destilátů. Cílem kurzu je naučit se nejen správně degustovat, ale také lépe zapojit své smysly: nejen chuť, ale také zrak a čich. Kurz je tak vhodný i pro pokročilé degustátory, kteří mají už nachutnané stovky vzorků. S námi posunete své degustační schopnosti na další úroveň.

Chcete se dozvědět víc? Pak si přečtěte naši reportáž, jak kurz probíhá.

Nevyhovuje vám zářijový termín? Napište nám i tak a my vás budeme o dalším termínu informovat přednostně, abyste měli své místo jisté.