Borrago

Borrago založil Tom Tuke Hastings, který za sebou má dlouhou kariéru v oblasti businessu a kulinářství. V současnosti žije na venkově s malými dětmi, a už se nechce potýkat s kocovinami nebo riskovat řízení pod vlivem. To ho přivedlo k myšlence rozšířit spektrum chutných a kvalitních nealkoholických nápojů. Většina existujících možností na něj byla příliš sladká a dětinská - a tak vzniklo Borrago. 

Borrago se jmenuje podle květiny "borage". Její jedlé modré kvítky snadno vyrostou kdekoliv, a přináší nám vzpomínky na líné letní dny s přáteli. Tato květina byla inspirací i pro pět hlavních hodnot Borrago - přírodní, lahodný, krásný, všezahrnující a oslavující každý den roku. 

Borage kvítky nemilujeme jen my, ale také včely. Chceme pomáhat udržet přirozené prostředí pro včely, proto jsme zatím darovali už více než 400000 semínek borage na pomoc s jejich ochranou. Máme i své vlastní úly, a v koktejlech tak můžeme používat med z vlastní produkce. 

Borrago #47 Paloma Blend

Nealkoholický nápoj - kterému přesto říkáme destilát, protože funguje stejně, jako kvalitní vodka nebo gin. Jako základ pro perfektní koktejly. Chuť se ale nesnaží vodku nebo gin napodobit, je vystavěna od základu do své vlastní unikátní a komplexní podoby. 

0% alkoholu, 0% kalorií, 0% cukru. 100% chuti. 

Země původu

Procento alkoholu

Web výrobce

Velká Británie

0%

  • Facebook Social Icon